Masáže Esence

Co se nás nejčastěji ptáte?

Co je Erotická masáž?

Erotická masáž nás učí vnímat naše tělo a probouzet v něm sexuální energii. A tak si vědomě dělat šťastný a naplněný život.

Naše masáže dělají zkušené masérky s letitou praxí, tím dokážou splnit blaho a očekávání ve vaší mysli.

Každá naše masáž je autentická a jedinečná, každá masérka jí dělá trochu jinak a proto je vždy masáž originál. Během našich masáží se můžete těšit i na koupací rituál. Příjemná teplá sprcha a lehké jemné doteky. Zde dochází k prvnímu napojení mezi masérkou a klientem.

Poté začíná hlavní část masáže. Lehnete si na masážní lůžko a započne masáž.
Do masáže se zapojí nejen ruce, které se dotýkají každé části vašeho těla, ale i celé tělo masérky. Základem je příjemně teplý olej, kterým se pokryje vaše tělo a tím vzniká možnost lépe přilnout a klouzat po celém vašem těle. Vše je děláno s lehkostí, něhou a vášní. Během masáže se můžete těšit na pocity, které spojí dvě těla v jedno.

Erotické masáže mohou být obohaceny prvky z tantry, kam patří i rituál 5 elementů, perlička, kožešiny nebo velice příjemné teplé ručníky. Do erotické masáže lze přidat i prvky BDSM, kam patří důtky, řemínky, skřipce atd.

Vaší cestu za poznáním můžete obohatit vším, co salón Esence nabízí v doplňkové službě a tak probudit svoji intimitu v těle.

Váš čas strávený při erotické masáži může být i pasivní a můžete jen tak v klidu ležet v objetí a hovořit s masérkou o všem co vás zajímá. Vše je jen na vás a vaší průvodkyní masáže, jaká pravidla si dáte a co bude záměrem vaší společné masáže.

Máte možnost vytvořit si jedinečnou masáž – s koupacím rituálem, prostatou, masáží nožičkami, či masáží zaměřenou na intimní partie. To záleží jen na vás, co si zvolíte a jakou masérku si k sobě přizvete.

Na konci masáže vám bude odměnou BOŽSKÝ POCIT… Vaše tělo uvolní sexuální energii, vás zaplaví pocit radosti a lehkosti.

Přichází poslední část masáže – odpočinek na lůžku s vaší úchvatnou průvodkyní. Vzrušení a napětí pomalu odezní a vy si odnesete nádherný pocit a nezapomenutelný zážitek z celého aktu.

Co mi může dát tantrická masáž?
 1. Uvolnění a relaxaci: Pro ty, kteří hledají hlubokou relaxaci a uvolnění stresu.
 2. Energetické probuzení: Pro ty, kteří chtějí probudit a harmonizovat svou vnitřní energii.
 3. Emocionální uvolnění: Pro ty, kteří očekávají uvolnění emocionálních blokád a potlačených pocitů.
 4. Duchovní zážitek: Pro ty, kteří touží po hlubším duchovním zážitku a osobním růstu.
 5. Zvýšení citlivosti a intimity: Pro ty, kteří chtějí prožívat intenzivnější smyslové zážitky a zlepšit intimitu.
 6. Sebepřijetí a lásku k sobě: Pro ty, kteří hledají větší harmonii se svým tělem a duší.
 7. Vzdělání a porozumění: Pro ty, kteří očekávají, že se naučí nové techniky a principy tantrismu.
 8. Zlepšení sexuálního zdraví: Pro ty, kteří chtějí zlepšit erektilní funkci a sexuální energii.

Tantrická masaž v duchu vědomého doteku.

Pro mnoho lidí v naší zrychlené společnosti může být tantrická masáž velice efektivní cestou, jak získat novou životní energii.

Tantra není jen pro úzkou skupinu vyvolených. Může ji praktikovat úplně každý, kdo je připraven poznávat nové prožitky.

V příjemném intimním prostředí vás přivítá masérka, která se stane vaší milou průvodkyní.

Při masáži se používají teplé ručníky, kožešiny, lávové kameny, éterické vonné oleje a jiné pomůcky. To vše umocní intenzivněji vnímat naše doteky a zesílit sexuální prožitky, což vás přivede do krásného slastného pocitu.

Při tantrické masáži je vítáno vše, co je přirozené.
Je tedy v pořádku, že při masáži lingamu (penisu) může dojít ke klasickému orgasmu. Avšak v tantře to není záměrem. Mnohem důležitější je, když proudící sexuální energie v pohlavních orgánech přejde do celého vašeho těla, kde způsobí škálu nádherných vzruchů.

Tantrická masáž pracuje se sexuální energií. Vzrušení stoupá a klesá podle toho, kam masérka zaměří svou pozornost a doteky. Protože je zde narušen obvyklý vzorec sexuálního chování,

 • vzrušení
 • stimulace
 • vyvrcholení,

tělo se učí, jak obsáhnout větší pocit uspokojení. Opakované stoupající a klesající vzrušení, které zažíváte v průběhu masáže, vás přivede daleko za hranice běžného prožívání sexuality
Při tomto smyslném rituálu s intimní masáží si můžete dovolit naplno přijímat láskyplnou péči a pozornost, být sami sebou a užít si pocitů radosti, extáze, vnitřního uvolnění a proudící energie.

Co je masáž lingamu (penisu)

Masáž penisu neboli masáž lingamu spadá do kategorie tantrické masáže a je primárně zaměřena na penis a oblasti kolem něj. Možná se ptáte, jaký je rozdíl v tom, když si to uděláte sami rukou? Od klasické masturbace se masáž lingamu liší tím, že se nezaměřuje jen na masírování a hlazení penisu, ale zahrnuje pokročilejší masážní techniky, které se zaměřují i na varlata a hráz. Masáž penisu není o tom mít jeden orgasmus a hotovo. Namísto toho jde o snahu cítit více a více potěšení, které během masáže probíhá v různé intenzitě stahů a chvění v celém těle. Což se pokládá za vícenásobný orgasmus.

Erotická masáž a masáž penisu jsou smyslné a přitažlivé techniky, které vás přivedou do hluboké intimity a vzrušení ve svém vlastním těle.

Na co se těšit v doplňkové masáži

Rituál koupací

Dopřejte si nezapomnutelnou sprchu společně s masérkou.

Při koupacím rituálu zažijete splynutí dvou těl a nekonečno příjemných vzajemný dotyků.

(Koupací ritul nabízí sama masérka dle sympatií klienta.)

Zpětná masáž

Chcete si zkusit namasírovat vaší maserku? Vzájemně si vyměnit příjemné pocity a doteky?
Ve společné a jedinečné chvíli budete existovat jen vy dva a přítomný okamžik. Uvolněte se a nechte se vést nejen svou intuicí, ale i svou vnímavou masérkou. Při zpětné masáži se naučíte pracovat se sexuální energií a používat řadu smyslných doteků.

Nejde o vzájemnou masturbaci.

Zažitková masáž lingamu (penisu)

Prodloužený čas se zaměřením na lingam.
Vaše intimní partie si zaslouží tu nejlepší péči. Proč jim tedy nedopřát hned dvojité hýčkání? Zážitková masáž vám umožní prožít skutečné energetické hloubky. Čekají vás pomalé, něžné a velmi intenzivní doteky intimních partií. Oddalování orgasmu a práce s vlastním dechem vám získanou energii rozežene po celém těle. Věřte, že tohle úsilí se vám rozhodně vrátí. A mnohdy i opakovaně v orgasmických hloubkách.

Tajemná prostata

Jiný pocit, jiný vjem…

Něžné pohyby věnované prostatě střídá jemné stimulování, vaše tělo začíná přijímat sexuální energii a nastupuje hluboké uvolnění nejen v pánevní oblasti.

Masáž Tajemná prostata je tu pro všechny, co se chystají posunout své komfortní hranice, a nebo ty, co již objevili její kouzlo.

Lehké prvky BDSM

Lechtivá, hravá a velmi vzrušující. Erotická masáž obohacená o lehké prvky BDSM s trochou jemné hravé dominance pro muže i ženy je přesně ten střed, který hledáte. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami. Dovolte svým touhám se projevit. Prozkoumejte vlastní tělo, prožijte radostnou, podmanivou rozkoš. Odvažte se. A nebo raději svažte? Záleží jen na vás, ale se vším pod vaší kontrolou.

Footjob / Masáž nožičkami

Zapomeňte na klasickou masáž penisu rukou a dopřejte si originální a vzrušující footjob. Na své si přijdou všichni, kteří milují nožičky.

Footjob se označuje jako masáž erotogenních zón a intimních partií vašeho těla pomocí nohou. Pohled na krásné nohy, které si hrají s vaším lingamem, umocní tuto masáž.

Lávové kameny

Masáž zahřátými lávovými kameny – záda, ruce, šíje, ramena, stehna, hýždě… Tato masáž vás příjemně uvolní a velmi rychle pocítíte intenzivní klid. Vaše mysl bude v harmonii se vším, co k vám právě přichází. Tělo zaplaví pozitivní energie, uvolní se ztuhlé svaly, stres a další energetické bloky.

Příjemně horký kámen přiložený na vaše prsa dokáže prokrvit bradavky natolik, že se stávají citlivější na dotek.

Co vše vám masáž nabízí?

Naše masáže především odbourávají stres, bolest svalstva a napomáhají k vnitřnímu klidu. Pomáhají odstranit vnitřní bolesti, traumata, zábrany. Navodí pocit bezpečí, štěstí, nadhledu a lehkosti.

Pod vedením zkušené masérky se naučíte pracovat ze svým tělem, rozvíjet svoji sexuální energii a posouvat své hranice sebepoznání.
Zjistíte, jak nabité zkušenosti využít i v osobním životě.

Jak moc je masáž intimní?

Intimita je v našem salonu synonymem důvěry a pocitu bezpečí. Při masáži se můžete plně odevzdat do rukou zkušené masérky. Každý její dotek bude hluboce vášnivý, pomalý a maximálně něžný. Při masáži můžete být částečně oblečeni, nebo dát přednost nahotě, záleží na domluvě mezi vámi a masérkou. Masáž intimních partií může a nemusí být součástí masáže, avšak umocní to celkový prožitek. .

Sexuální služby neposkytujeme !!!

Na jaké prožitky se mám připravit?

Připravte se na škálu různých dotyků. Od jemných dotyků až po důrazné a vibrující. Připravte se na různé duševní a tělesné vjemy, na pocit uvolnění, napětí i vzrušení. Sami určíte, jaké části na těle se chcete věnovat nejvíce, co se vám líbí a těší vás nejvíce. Důležité je, aby masáž byla příjemná a cítili jste se po celou dobu uvolněně.
Pro navození příjemných pocitů může masérka použít různé předměty – peříčka, kožešiny, lávové kameny, horké ručníky, ledové kostky, důtky a jiné.

Podoba masáže je čistě na domluvě mezi masérkou a vámi.
Před začátkem masáže se vzájemně poznáte a společně si dohodnete hranice, které budete po celou dobu masáže respektovat.

Jak dlouhá je masáž?

Dle našeho ceníku. Možné využít doby masáže:

 • minimální doba 60 minut
 • maximální doba 180 minut

Do masáže se nezapočítává 2x sprcha a rozhovor s masérkou, který je limitovaný časem 10 minut.

V případě dostupnosti masérky lze délku masáže na místě prodloužit.

Mám se osprchovat doma nebo na místě?

V našem salonu dbáme na vaše maximální pohodlí i na osobní hygienu. Ke každé masáži od nás dostanete 20 minut během kterých se budete moci pohodlně osprchovat, připravit na masáž a pohovořit s masérkou o průběhu masáže. Tento čas se nepočítá do vámi rezervovaného času masáže. Toto získáváte od nás zdarma.

Ručník, sprchový gel, intimní mýdlo a další hygienické potřeby jsou vám u nás samozřejmě k dispozici.

Můžu před masáží alkohol?

Chápeme, že proti studu se alkohol sám nabízí. Jeho konzumací před masáží výrazně nedoporučujeme! Alkohol sice otupí pocit nejistoty, společně s tím ale také vaše vlastní napojení na tělo.

Naše masérky si vyhrazují právo klienta pod vlivem alkoholu a omamných látek nepřijmout.

Je pro mě masáž vhodná?

Erotické masáže poskytujeme klientům straším 18 let.

Jizvy a jiná tělesná zranění nejsou překážkou. Zdravotní omezení je potřeba vykomunikovat s masérkou, která pro vás masáž uzpůsobí.

Pokud si nejste jistí, zda je právě pro vás erotická masáž vhodná, neváhejte se zeptat našich operátorek.

Jak a kdy se mohu objednat?

Pro Vaše rezervace i dotazy jsme k dispozici každý den od 8 do 21 hod. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 736 163 315. Dostupnost našich masérek si můžete ověřit u nás na webu v kolonce rozvrh. Pokud nemáte konkrétní požadavek na masérku, lze se objednat i tentýž den. Masírujeme od pondělí do neděle. Od 10 do 21 hod na přání klienta dokážeme i vyhovět v čase pokud z nějakého důvodu budete potřebovat dorazit dříve či později.

Pokud máte zájem o čtyřruční masáž, kdy se vám budou věnovat obě masérky současně, prosím, kontaktujete včas operátorku, aby zjistila dostupnost masérek a tím jste si mohli splnit přání.

Lze se objednat jako pár, na párovou masáž?

Pro párové masáže je potřeba předem domluvit přítomnost dvou masérek. Domluvte se s námi na to tomto přání včas a obohatíte tím váš partnerský život.

Masírují ve vašem salonu i muži?

Prozatím ne.